НАСТАВА НА ДАЉИНУ

Датум: 19. Mart 2020 18:54 Категорија: Новости

Поштовани ученици и родитељи,
од данас наставни материјал, презентације и сва друга помоћна наставна средства у виду снимака, линкова, текстова можете пратити и преузимати са сајта школе.
У главном менију кликните на наслов "Настава на даљину" и одаберите одељење, а затим погледајте или преузмите наставни материјал.
Наставни материјал такође можете преузети и у доњем десном менију кликом на наслов "Преузимање".

Срећан рад и чувајте се.

ОБАВЕШТЕЊЕ

Датум: 15. Mart 2020 22:16 Категорија: Новости

ОСНОВНА ШКОЛА,
директору
Поштована/-и,
У складу са Одлуком о проглашењу ванредног стања на целој триторији Републике Србије, која је ступила на снагу вечерас 15.03.2020. године, установе образовања и васпитања неће радити од понедељка 16.03.2020. године. У току сутрашњег дана школе ће добити потребне информације и упутства за организовање и спровођење наставе на даљину почевши од 17.03.2020. године (уторак). Од директора школа и наставника очекује се да у току сутрашњег дана изврше потребне припреме и информисање ученика и њихових родитеља/законских старатеља о организованој настави на даљину. Потребно је планирати обавештавање ученика и координацију наставе на даљину тако да што мањи број запослених долази у установу, а да своје радне обавезе у највећој мери обављају од куће. Током боравка у установи сви запослени су у обавези да се придржавају здравствено-хигијенских мера, упутстава и наредби надлежних служби. У данима који су пред нама Министарство просвете, науке и технолошког развоја ће пружити потребну помоћ школама, ученицима и њиховим родитељима да наставу на даљину организују, спроводе и прате на делотворан и ефикасан начин. Заједничким напорима, добром координацијом и синхронизованим активностима можемо допринети да се актуелна кризна ситуација за образовни систем, али и систем у целини, предупреди и тиме ублаже њене последице. У том смислу, позивамо Вас на посвећено деловање и одговорно поступање! С поштовањем, Министарство просвете, науке и технолошког развоја 15.03.2020. године

Успеси наших ученика

Датум: 30. Januar 2020 20:09 Категорија: Новости

Ученица шестог разреда Кристина Петровић освојила је друго место у области литерарног стваралаштва на Светосавском ликовно-литерарном конкурсу.

Посета цркви

Датум: 27. Januar 2020 18:04 Категорија: Новости

Ученици наше школе 28.01.2020. године посетили су цркву у Јунковцу поводом обележавања школске славе "Свети Сава".

Час науке

Датум: 27. Januar 2020 17:57 Категорија: Новости

У организацији наставница хемије, физике  и географије ученицима је представљен час науке. Било је, може се са правом рећи, магично. Ученицима је на једноставан, примамљив и занимљив начин приказана наука која се користи у свакодневном животу. Ученици су били одушевљени. Научили су како сами да направе ксилофон, љигавца, вулкан и многе друге ствари. Наставнице су обећале да ће се потрудити и приредити нам још оваквих догађаја.

Новогодишње украшавање школе

Датум: 27. Januar 2020 17:51 Категорија: Новости

Хол матичне школе ОШ "Слободан Пенезић Крцун" никада није изгледао овако свечано и величанствено. Учитељице су се потрудиле да ученицима ова зима и очекивање Деда Мраза буде чаробно.

Новогодишњи вашар

Датум: 27. Januar 2020 17:47 Категорија: Новости

Поводом новогодишњих празника, ученици млађих разреда наше школе са великом мотивацијом и трудом приступили су изради украса које су презентовали на Новогодишњем вашару. Вредне ручице наших ученика, заједно са својим учитељицама, направиле су прегршт украса. Новогодишњи вашар је одржан 27. децембра. Ученици су украсили своја продајна места и распоредили производе. Вашар су посетили родитељи сва три села као и ученици старијих разреда. Ученици су били добри трговци и били су веома успешни у продаји.

Дечији савез

Датум: 26. Januar 2020 17:12 Категорија: Новости

Ученици 4. разреда су 4. октобра свечано примељени у Дечији савез. Њихови другари, ученици четвртог разреда са својим учитељицама су им поделили честитке за добродошлицу.

Дан школе

Датум: 26. Januar 2020 17:02 Категорија: Новости

У матичној школи "Слободан Пенезић Крцун" 4. октобра одржан је спортски дан, чиме је обележен Дан школе. Ученици млађих разреда учествовали су у више игара: убацивање лопте у обруч, провлачење кроз обруч у кругу, дан-ноћ, кипови, музичке столице. Ученици су се добро забавили и дружили. А са њима и њихове учитељице.

Позив за подношење јавних набавки 12.06.2019.

Датум: 12. Jun 2019 20:11 Категорија: Јавне набавке

П  О  З  И  В

за подношење понуда за набавку добара – електрична енергија

ЈН бр. 1.1.1