Фото галерија

Међународни дан школских библиотека

Почетак шк. 2020/21. год.

Почетком нове школске године, упознаћемо наше ђаке прваке, али и старије другаре који су се с нестрпљењем вратили у школске клупе. Такође, захвалићемо се Општини Лазаревац која је организовала даривање за ученике првог разреда.
Креативна библиотека

Похваљујемо вредне ученике који су прочитали препоручене бајке и дивно их илустровали. Ваша библиотекарка, Бранкица. 08.05.2020.
Час науке

јануар 2020.г.
Дан школе 2019/2020.г

Јавни час

Наставница српског језика Сенка Стијовић и наставница историје Љиљана Белошевић, заједно са ученицима петог, шестог, седмог и осмог разреда одржале су јавни час на тему "Срби и њихово окружење у позном средњем веку. Срби у народној књижевности."
Рекреативна настава мај 2019. год.

Златибор
Екскурзија 5. и 6. разред

Релација: Јунковац - Г. Милановац - Чачак -Златибор - Тара - Б. Башта - Ваљево - Јунковац Објекти за посету: Етно село Сирогојно, Кремна, Тара, Дрвенград, Шарганска осмица, Манастир Рача, река Година
Излет 1. и 2. разред